Mr ChapBiografiaOsiągnięciaGaleriaPrasaOpis programuWymagania techniczneKontaktPodziękowania
Teatr KOMIKadze
Mr Chap Comedy Show
Osiągnięcia

Ha, wcale mnie nie zaskoczyłeś. To oczywiste, że trzeba spojrzeć, czym też mogę się pochwalić.
Największym, bez wątpienia, osiągnięciem był pozytywnie zdany egzamin do PSC w Julinku, bo od tego wszystko się zaczęło. A dlaczego był to taki wyczyn? Pomijając fakt, że kandydatów było więcej niż miejsc, a ja z akrobatyką miałem kontakt w postaci skłonów do sznurowadeł i drapania się prawą ręką w lewe ucho, to byłem po prostu przeterminowany. Do Szkoły przyjmowano tylko do 21 roku życia, a ja miałem już na koncie ćwierćwiecze.
Musiałem jednak mieć jakiś żar i zapał w oczach skoro Szanowna Dyrekcja mnie przyjęła. Poza tym ja nie chciałem fikać kozłów tylko bawić ludzi.
No i chyba nieźle poszło skoro w 2004 na Festiwalu Cyrkowym w Passau (Niemcy) oraz w 2009 na Europejskim Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Liege (Belgia) otrzymałem 2 nagrodę, a w roku 2011 na organizowanym przez CYRK KORONA Festiwalu Talentów w Warszawie otrzymałem GRAND PRIX.
Jako rzecz ciekawą, a dla mnie bardzo ważną, dodam, że na wszystkich tych festiwalach jedynym, czyli najlepszym i bezstronnym jury była PUBLICZNOŚĆ!!!Mr ChapBiografiaOsiągnięciaGaleriaPrasaOpis programuWymagania techniczneKontaktPodziękowania