Mr ChapBiografiaOsiągnięciaGaleriaPrasaOpis programuWymagania techniczneKontaktPodziękowania
Teatr KOMIKadze
Mr Chap Comedy Show
Biografia

Aaa. Witam ponownie.
Chciałbyś się dowiedzieć kilku rzeczy o mnie. Jasne. Rozumiem. Przecież nie kupuje się komika w worku.
Pochodzę z wyspy, czyli Ostrowa, w tym wypadku, Wielkopolskiego. Urodziłem się, nie wdając się w szczegóły, w dość banalny sposób i w tym klimacie mógłbym pozostać, gdyby los (?) nie rzucił mnie najpierw do Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego w Kaliszu, a potem do Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku, które ukończyłem w 1991 roku z dość oryginalną specjalnością wpisaną na dyplomie. Choć muszę powiedzieć, że tego zawodu raczej się nie wybiera. Tu zachodzi zasada odwrotna-to on wybiera ciebie, a tobie(czyli mnie) pozostaje jedno-robić to jak najlepiej.
I chyba nieźle poszło skoro po kilku latach pracy :) pojechałem reprezentować Polskę na Międzynarodowy Festiwal Clownów ( Clown d'Oro) na Sycylię oraz na Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Budapeszcie, po którym ruszyłem na podbój Europy.
Było dobrze ale wielokrotnie miałem ochotę rzucić to wszystko, bo wychodzisz sobie człowieku do pracy, a tu ludzie się z ciebie śmieją. I tak było w: Czechach, na Węgrzech, Danii, Szwecji , Norwegii, Holandii, Niemczech oraz w bardziej egzotycznych miejscach, takich jak: Wyspy Owcze, Wyspy Kanaryjskie, a nawet nie oszczędzili mnie Eskimosi na Grenlandii.
Do tego, jakby mało było zwykłej pracy na arenach cyrkowych, scenach teatralnych, czy variety show to jeszcze śmiano się ze mnie na imprezach specjalnych m.in.
-w programie dla najlepszych klientów firmy IBM we Frankfurcie ,
-na jubileuszu 50-lecia portu lotniczego w Norymberdze,
- również na 50-leciu firmy MARS,
- czy też na bardzo dużej imprezie z okazji połączenie firm Fujitsu i Siemens w Hanowerze.
Jeden raz udało mi się, że to nie ze mnie się śmiano lecz z pp. Cezarego Żaka i Dariusza Michalczewskiego, dla których przygotowałem specjalny występ podczas programu "ARTYŚCI DZIECIOM" w 1999 roku. Nie wiem, czy słynny "Tiger" był zadowolony ale wolałem wyjechać z Polski i przez 12 lat pracowałem poza jej granicami.


Mr ChapBiografiaOsiągnięciaGaleriaPrasaOpis programuWymagania techniczneKontaktPodziękowania